skip to Main Content
Sisteme kayıtlı hesabınızın davet kodunu yakınlarınızla paylaşın +1 ay ek süre kazanın !

iPTV BAYİLİK

iPTV BAYİLİKLERİ HAKKINDA GEREKEN HERŞEY BURADA!

BAYİLİK VE ÖNCELİKLERİMİZ:

Bayiliklerimiz öncelikle profesyonel kitlelerden oluşmaktadır daha önce bayilik deneyiminiz olması kaçınılmaz kurallarımızdandır. Hedefi maddi zenginlik değil müşteri memnuniyetini hedef alan iş ortaklığımızdan faydalanabilir ancak. Ürünlerimizden birinin satışını gerçekleştirdiğiniz her kişi veya firmaya hesap süresince hizmet garantisini biz sağlıyoruz. Müşterilerinize kaliteli ve sorunsuz hizmet aktarmayı bizim hedef edindiğimiz gibi sizlerinde müşterilerinize destek konusunda hassasiyet göstermelisiniz.

1. KANALDA Sizin Reklamınız Olsun

Tüm bayilerimiz ve Alt bayilerimizin faydalanabileceği Türkiye ve Avrupada sadece ALFA IPTV firmamızın sunduğu bir özelliktir.

1. Kanalımız olan HESABIM kanalında kendi firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Bunun için bize sadece tanıtım videonuzu hazırlayıp göndermeniz yada sabit bir url göndermeniz yeterli olacaktır. Kolaylıkla üyelerinize reklam veya tanıtım yapabilirsiniz.

KREDi ve KULLANICI İADE KOŞULLARI:

Tüm bayiliklerimiz kredi sistemi ile yönetilmektedir. Sizler için sağlanan kullanıcı yönetim panelimizden kullanıcı hesapları açabilir ve yönetebilirsiniz. Her oluşturulan kullanıcı hesabı için belirlediğimiz kredi miktarı hesabınızdan düşecektir. Oluşturduğunuz bu hesaplarla ilgili problem yaşamanız halinde oluşturduğunuz kullanıcının hesabı sistem yöneticisi tarafından silinir ve harcanan krediniz hesabınıza geri aktarılır dikkat etmeniz gereken iade etmek istediğiniz hesabın açılış süresinin 15 günü doldurmamasıdır. Hesabınzıdaki kredi sistemi her zaman Türk Lirası olarak hesaplanmaktadı 1-Kredi/1-Türk Lirası olarak hesap edilecektir. Yüklü miktarda kredi yüklemelerinde herhangi bir ayrıcalığınız olmayacağını veya komisyon tekliflerine kapalı olduğumuzu belirtmek isteriz. Her kullanıcı için oluşturacağınız üyelik paketi maliyetlerine aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ALAN ADI TANIMI:

Yeni tüm bayilerimiz için alan adlarınızı satın alıp hesabınızla ilişkilendiriyoruz. Kendinizin var olan alanadı bizim için kullanıma uygun değildir. Sizin için satın alınan alan adlarının transfer kodlarını size teslim ederek dilediğiniz zaman özgür hareket edip dilediğiniz zaman taşıma yapabilme güvencesini verdiğimizide belirtmek isterim. Alan adlarının bizim alt yapımızda olmasınız hem teknik anlamda hemde güven anlamında bir çok fayda sağlamaktadır.

PAKET / KREDİ TUTARLARI:

Türkiye veya Avrupa ya satış yapan bayilerimiz için kredi fiyatı AYNIDIR.

Türkiye İçin Ödeme Yöntemi: BANKA KARTI, KREDI KARTI, HAVALE, EFT

Yurtdışı İçin Ödeme Yöntemi: PayPal , Western Union ( Farklı ödeme yöntemi kabul edilmeyecektir)

Ödemeyi hangi para birimiyle yaparsanız yapın o günün kur değeri ile hesaplanarak Türk Lirası karşılığı hesabınıza yüklenecektir.

Kredi yüklemeleriniz yalnızca müşteri temsilcilerimizle mümkündür talep ettiğiniz tutarı ve ödeme yönteminizi müşteri temsicilerimize belirtmeniz gerekir.

Bayiliğiniz Ücretsizdir!

Bayiliğiniz açılabilmesi için 600.00 Türk Lirası ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu tutar hesabınız açıldığında 600 kredi olarak hesabınıza aktarılacaktır.

Kredileriniz tükendikçe satın alacağınız en az kredi yükleme tutarı: 200.00 Türk Lirasıdır.

3 Ay boyunca kredi yüklemesi gerçekleşmeyen bayiliklerimizin hesapları askıya alınacaktır. (Müşterileriniz etkilenmez)

ALT Bayilik

Tüm bayililerimiz alt bayilikler verebilir. Fakat bunun bir sınırı var! Bayiliğinizden en fazla 5 adet alt bayilik verebilirsiniz. Oluşturmak istediğiniz her alt bayilik hesabı bizim tarafımızdan oluşturulacaktır, oluşturulan alt bayilik hesabınızla ilişkilendirdikten sonra alt bayiliğinizi tüm yönetimi sizin olacaktır.

KULLANICI PAKETLERİ ve KREDİ TUTARLARI

6 AY = 40 KREDI/TL

1 Saat Test = 0 KREDI/TL

12 AY = 80 KREDI/TL

3 Saat Test = 0 KREDI/TL

24 AY = 120 KREDI/TL

24 Saat Test = 0 KREDI/TL

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

6 AY FULL PAKET
12 AY FULL PAKET
24 AY FULL PAKET
36 AY FULL PAKET
Toplam Oylama
HESAP AKTİVASYONU
Back To Top